fbpx
Місія
Компанія FKL більше 50 років займається виробництвом підшипників на території Європи. До Ваших послуг досвідчені майстри і сучасне обладнання, завдяки яким ми здатні задовольнити будь-які бажання і потреби Вашої техніки. Разом з Вами нас чекають роки якісної та плідної роботи. Варто лише почати!
Ціна
Цінова політика FKL сповідує просту істину: «Якість понад усе, а ціна лише їй відповідає». Саме цей принцип виявився найбільш дієвим в умовах сучасного ринку. Слідуючи йому, ми досягли значних висот у галузі розвитку та просування компанії на території України і в зарубіжних країнах.
Якість
Досвідчені інженери і якісний продукт - ось два кити, на яких стоїть будь-яке успішне виробництво. FKL з надлишком володіє кваліфікованими працівниками завдання яких - створювати продукт, гідний задоволеного покупця. А тому, якість і рівень нашої продукції не цураються оцінити по достоїнству навіть конкуренти.
Асортимент
Величезний вибір підшипників для сільськогосподарських машин, транспортного та іншого обладнання подарує Вам можливість підібрати саме те, що потрібно і забезпечити якісну та довголітню роботу своєї техніки. Крім великого асортименту вже готової продукції, ми завжди готові до експериментів з індивідуальними проектами. Чекаємо Ваших замовлень!

Підшипники спеціального призначения

FKL в Україні


Нашу продукцію використовують:

+ +