fbpx

АГРО-2018: знакова подія для компанії FKL Ukraine

На початку літа цього року головною подією для аграрного бізнесу України стала ювілейна, ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018». Даний захід проходив на території  НК «Експоцентр України» з 6 по 9 червня 2018 року, де зібралося близько 1,3 тис. учасників з 15 країн світу на 27000 м2. Головне місце на виставці займала сільськогосподарська техніка та запчастини до неї.  З кожним роком ця масштабна аграрна подія все більше вражає різноманіттям експозицій, де учасники активно представляють якісні продукти та інноваційні рішення для сучасного ведення сільського господарства.

Не стала виключенням, і компанія FKL Україна, нам вдалося показати дійсно новий рівень можливостей у технічному забезпеченні агропідприємств та продемонструвати новітні досягнення у виробництві підшипникової продукції для сільськогосподарських машин.

Нове покоління маточинних вузлів IL-50 FKL

Серед новинок продукції відвідувачам було представлено нове покоління маточин IL-50, які безперечно перевершують своїх конкурентів за показниками навантаження і мають кращу цінову пропозицію на ринку. Це нова маточина ріжучого вузла від європейського виробника підшипникової продукції FKL. Головною перевагою даної розробки є те, що вона представляє собою необслуговуваний підшипниковий вузол, що повністю виключає вплив людського фактора на експлуатаційні характеристики всього ріжучого вузла борони. Сучасна система ущільнення в зборі з високоякісними матеріалами, використовуваними при виробництві маточини, дозволили гарантувати правильну роботу ріжучого вузла протягом тривалого терміну експлуатації. Вузол володіє рядом унікальних конкурентних переваг, серед яких основним є збільшення динамічного навантаження до 60 кН.

Підшипникові вузли компанії FKL Ukraine, були представлені і на техніці вітчизняних виробників: ТОВ «Агрокалина», ТОВ «Краснянське СП Агромаш», ПАТ «Ельворті», ПАТ «Уманьфермаш», ТОВ «Красилівагромаш», ТОВ «Білоцерківмаз», які високо оцінили якість та надійність продукції FKL.

За чотири дні роботи «АГРО-2018», стенд нашої компанії відвідала велика кількість гостей виставки, а також наші друзі та партнери.

До речі, ХХХ Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2018» відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який вже третій рік поспіль присвячує особливу увагу даній події.

FKL Ukraine до зустрічі на «АГРО-2019»!

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що цього року на виставці «АГРО-2018» нам вдалося донести до відвідувачів все те, що так довго і уважно готували спеціалісти заводу FKL. Інтересні та корисні зустрічі з потенційними  клієнтами,  партнерами , консультації наших менеджерів по вибору продуктів, ознайомлення з вигідними пропозиціями з технічної підтримки від компанії FKL Ukraine, – думаю, ми змогли виправдати і навіть перевершити очікування гостей нашого стенду.

До зустрічі в наступному році на «АГРО-2019»!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *