fbpx

FKL тепер і в Харкові!

Зустрічайте нового дилера продукції FKL – компанія «Арті».

Наші нові партнери живуть і трудяться в місті Харкові. Після тривалого спілкування і переговорів, було прийнято спільне рішення про співпрацю. І тепер до безлічі позитивних відгуків про «Арті», як про надійного партнера, можемо з упевненістю додати і наш.

Ми давно хотіли познайомиться ближче з Харківською областю та отримати можливість безпосередньої торгівлі в цьому місті і його околицях. На щастя, цьому бажанню все ж судилося збутися.

Сьогодні ми провели перший спільний тренінг безпосередньо на базі фірми, де змогли впритул занурити керівництво і всіх співробітників особливості торгової марки FKL.

Презентація продукції, так само як і питання від співробітників Арті, що послідували далі, пройшли в живому дусі спілкування і це дуже приємно. Радує, коли люди моментально включаються в роботу і швидко вникають в суть всього тобою сказаного, попутно ставлячи питання і пропонуючи свої ідеї.

Враховуючи все вищесказане, перше знайомство можна вважати успішним. Сподіваємося і розраховуємо на плідну співпрацю і надалі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *