fbpx

«ФКЛ-Україна» бере участь в найбільшій агропромисловій виставці АГРО-2018

Наша компанія щорічно бере участь в найбільшій агропромисловій виставці України і східної Європи – «Агро», не стане винятком і 2018 рік. Запрошуємо всіх гостей та учасників відвідати наш стенд з 6 по 9 червня, там Ви зможете ознайомитися з підшипниковою продукцією заводу FKL, а також отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.
На правах ексклюзивного дистриб’ютора на території України ми здійснюємо прямі поставки підшипникової продукції одного з провідних виробників Європи – компанії FKL Temerin, що є виробником підшипників кочення, підшипникових вузлів і карданних валів. Заснований в 1961 році, завод пройшов довгий шлях розвитку, напрацювавши величезний досвід і професіоналізм. Постійне вдосконалення технологій, оновлення верстатного парку та навчання персоналу, дозволяє нам з гордістю заявляти, що підшипникова продукція FKL повністю відповідає стандартам якості лідерів світового виробництва і користується заслуженою популярністю в країнах Європи, США, Азії і Африки.

Спеціальна програма підшипникової продукції для сільського господарства

Забезпечує бездоганну якість аналогів, що ні в чому не поступаються оригінальним запчастинам, це відбивається на значному збільшенні періоду експлуатації вузлів і агрегатів в умовах інтенсивного навантаження і агресивного середовища. Більш того, багато виробників використовують продукцію FKL при виробництві власної техніки, серед них є і ряд вітчизняних підприємств, такі як ПАТ «Ельворті» (Червона Зірка), ТОВ «Краснянська СП «Агромаш», ПАТ «Уманьфермаш», ТОВ «Агромаш-Калина».

Наша продукція забезпечує довгу і безвідмовну роботу агрегатів і техніки по всьому світу. Завдяки тісній співпраці інженерів з клієнтами, ми постійно отримуємо пропозиції про поліпшення, які ми можемо використовувати в розробці нової продукції. Наші випробувальні лабораторії дозволяють нам бути впевненими в тому, що нові моделі будуть краще за всіма параметрами.
У своїй діяльності «ФКЛ-Україна» постійно орієнтується на задоволення потреб і очікувань споживачів. Ми допоможемо підібрати оптимальну підшипникову продукцію, відповідно до Ваших вимог, використовуючи весь потенціал компанії FKL. Основним принципом у нашій роботі є тривале і взаємовигідне співробітництво. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наша співпраця виявилося приємним. Гарантуємо своєчасну і детальну консультацію по всьому асортименту продукції.
Компанія «ФКЛ-Україна» постійно працює над поліпшенням якості сервісу для своїх клієнтів. Підвищує рівень кваліфікації персоналу, розвиває мережу філій, розробляє оптимальні схеми управління і логістики. ФКЛ-Україна прагне стати надійним партнером для своїх клієнтів, компанією, в яку захочеться звернеться ще не один раз.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *