fbpx ...

Обов’язково відвідайте. Виставка AGROEXPO

У цьому році наша компанія традиційно братиме участь в агропромисловій виставці – «AGROEXPO-2018», яка буде проходити в географічному центрі України, місті Кропивницький. Площа експозиції 120 000 м2, площа демонстраційного полігону 60 000 м2 і участь близько 600 профільних компаній, робить її однією з найбільших в Ураїні. Запрошуємо всіх гостей та учасників відвідати наш стенд з 26 по 29 вересня, там Ви зможете ознайомитися з підшипникової продукцією заводу FKL, а також отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців.

FKL зі спеціальної програми для сільського господарства

Основною особливістю виставки є те, що техніку можна побачити не тільки на майданчиках експозиції, а й в реальних умовах роботи на спеціальному полігоні виставкового центру. У минулому році було продемонстровано 48 агрегатів (сівалки, культиватори, плуги, дискові борони та багато ін.), Як іноземних, так і вітчизняних виробників, а саме – «Lemken», «Pöttinger», «Case H», «Väderstad», «Kuhn», «Червона Зірка (Ельворті)» та ін.

На деяких зразках можна буде побачити роботу підшипникової продукції FKL зі спеціальної програми для сільського господарства, що забезпечує бездоганну якість, яка ні в чому не поступається оригінальним запчастинам, що відбивається на значному збільшенні періоду експлуатації вузлів і агрегатів в умовах інтенсивного навантаження і агресивного середовища. Більш того, багато виробників використовують продукцію FKL при виробництві власної техніки, серед них є і ряд вітчизняних підприємств.

Агроекспо нові ідеї для бізнеса

Наша продукція забезпечує довгу і безвідмовну роботу агрегатів і техніки по всьому світу. Завдяки тісній співпраці інженерів з клієнтами, ми постійно отримуємо пропозиції про поліпшення, які ми можемо використовувати в розробці нової продукції. Наші випробувальні лабораторії дозволяють нам бути впевненими в тому, що нові моделі будуть краще за всіма технічними характеристиками.

«Агроекспо» – це захід, який ви можете відвідати разом зі своєю сім’єю. Традиційно під час виставки проводиться культурно-розважальний захід – національний «ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК». У його рамках буде проходити виставка-продаж сувенірів, творів народного мистецтва, продуктів харчування і товарів народного споживання, а також різноманітні конкурси, частування і виступи творчих колективів.

Безумовною родзинкою виставки стануть змагання зі стронгмену, які пройдуть під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина в світі 2004», Василя Вірастюка.

Тому цікаво буде всім. Відвідавши «Агроекспо», Ви привезете додому нові ідеї для бізнесу і нові знайомства, а Ваші близькі масу позитивних емоцій.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами, буде як завжди цікаво, пізнавально і весело.