fbpx

OTICO (ФРАНЦІЯ) ТЕПЕР В УКРАЇНІ!

OTICO (ФРАНЦІЯ) ТЕПЕР В УКРАЇНІ! ПРИКОЧУЮЧІ КОЛЕСА ТА КАТКИ ДЛЯ ВАШОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ!

Шановні панове!

Компанія «FKL Україна» з повагою і гордістю представляє Вам нового бізнес-партнера – французьку компанію «OTICO». З 1 січня 2020 року, «FKL Україна» є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором торгових марок заводу «OTICO» (Франція) на території України: OTICO, FARMFLEX, TYRES & WHEELS.

Коротко про компанію

З 1971 року «OTICO» є лідером у розробці, виробництві і реалізації коліс та катків для оснащення грунтообробної техніки John Deere, Amazone, Great Plains, Horsch, Case, Vaderstad, Lemken, Krause, Kuhn, Monosem, Kverneland: сівалок, борін, культиваторів, машин для внесення добрив та ін.

Завод «OTICO» знаходиться в м. Шальмезон (Chalmaison, France) і є по-справжньому сімейним підприємством з багатою історією і численним штатом співробітників. Компанія «OTICO» має власні конструкторське бюро і лабораторію, що займаються розробкою нової продукції і технологій. Суворий контроль сировини, постійні випробування катків і коліс в польових умовах, контроль і відстеження виробництва, постійний контакт із споживачами – головні складові виробничого процесу компанії «OTICO».

Компанія «OTICO» здійснює експорт 65% своєї продукції, більш ніж в 46 країн світу. Має 47 міжнародних патентів.

У 2017 році заводом було вироблено 719 000 шин і коліс FARMFLEX, щотижня переробляється 70-80 тонн каучуку, щотижнева продуктивність 15 000 коліс і 120-150 катків. «OTICO» здійснює регулярні відвантаження по всьому світу морським і повітряним транспортом.

Коротко про продукцію «OTICO»

Завод «OTICO» розробляє, виробляє і реалізує прикочуючі колеса Farmflex, катки Farmflex і пневматичні шини Tyres & Wheels.

Головні особливості коліс Farmflex – шини, які повністю самоочищуються, завдяки гнучкості натурального каучуку, формі; ризик проколу колеса виключається; техобслуговування не потрібно. Залежно від агрономічних функцій і застосовуваних технологій посіву, можливі різні конфігурації коліс.

Переваги використання катків Farmflex – напівпорожнисті шини, що самоочищуються, стійкість до зовнішнього впливу, поглинання ударів і вібрацій, численні профілі та діаметри, повністю закритий каток, універсальність.

Компанія «FKL Україна» рада бачити Вас у центральному офісі (м. Луцьк) та своїх регіональних представництвах по Україні (м. Дніпро, Київ, Кропивницький, Умань, Івано-Франківськ, Ковель, Іршава, Кременчук, Тернопіль).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *