fbpx

СТАНДАРТ ISO 9001 - ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ

Традиція FKL в області промисловості триває вже більше чотирьох десятиліть, протягом яких FKL розроблена система приймання та вибору працівників, які гарантують високоякісну роботу на всіх стадіях обробки металу. Крім цього, послідовно дотримується одна з основних систем якості – ISO 9001, яка завдяки контролю ефективності роботи дозволяє ідентифікацію всіх видів продукції.
Удосконалення і розвиток професійних і творчих здібностей працівників є постійною практикою FKL. Особливо стимулюється творча робота всіх видів діяльності. Всі ці елементи турботи про кадрах обчислюються в порівнянні з правилами високого стандарту, що забезпечують високоякісну продукцію. Результати систематичної турботи про робочі характеристики працівників видно завдяки великій кількості самостійних і постійних інновацій продукції на всіх стадіях виробництва. Професійні та творчі управлінські, інженерні та експертні кадри забезпечують гнучкість виробництва, що є головною характеристикою FKL в області виробничої системи. Будь-які виробничі операції відразу реєструються, і відповідно до правил оцінюються і стимулюються.
Все перераховане є підставою, що забезпечує високу якість поточної продукції, а також фундаменти, на яких щорічно створюються десятки нових високоякісних продуктів, як відповідь на вимоги покупців і ринку.