fbpx

Запрошуємо відвідати стенд FKL на виставці ІнтерАГРО 2018

12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок ІнтерАГРО 2018, проводитиметься з 30 жовтня по 1 листопада у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр. 15, метро «Лівобережна»).

Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, які представлятимуть останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

ФКЛ-Україна на  “ІнтерАГРО” 2018

Цього року компанія ФКЛ-Україна, що є дистрибьютором одного з провідних європейських виробників підшипників, підшипникових вузлів, карданів та комплектуючих до них виробництва FKL Serbia, також прийматиме участь у виставці “ІнтерАГРО” 2018.

Відвідавши стенд ФКЛ-Україна на виставці, ви зможете ознайомитись з усім спектром продукції, яку виготовляє зовод FKL. Фахівці компанії порадять, де та в яких умовах краще використовувати різні типи підшипникової продукції, проконсультують, завдяки чому відбувається підвищення міжсервісного інтервалу, як наслідок, підвищення продуктивності.

Крім цього, буде можливість побачити продукцію FKL на агрегатах та обладнанні низки вітчизняних виробників техніки, які, провівши всебічне випробування підшипникових вузлів, визнали їх високу якість та надійність.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *