Компанія FKL UKRAINE, яка була створена у 2011 році, є ексклюзивним дистриб’ютором на території України заводу підшипників кочення та карданних валів FKL (м. Темерін, Сербія). Центральний офіс компанії знаходиться у місті Луцьк. Для якісного та своєчасного обслуговування клієнтів були відкриті регіональні представництва у м. Київ, Дніпро, Кропивницький, Умань, Івано-Франківськ, Ковель, Іршава, Кременчук, Тернопіль, з обладнаними складськими приміщеннями, широким асортиментом продукції FKL та висококласним персоналом. На сьогодні FKL UKRAINE – це стабільно працююча компанія, яка спеціалізується на забеспечені сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрохолдингів, промислових підприємств різних галузей, підшипниковою продукцією FKL. Компанія FKL UKRAINE пропонує понад 2500 типорозмірів підшипників, підшипникових вузлів і хрестовин FKL.

Для сільськогосподарської галузі було розроблено спеціальную программу FKL, яка пропонує підшипникову продукцію на сільськогосподарську техніку John Deere, Lemken, Case, Claas, New Holland, Vaderstad, Sunflower, Holmer, Ростсельмаш, Kuhn, Horsch, Great Plains, Kinze, Gaspardo, Amazone, Massey Ferguson, Grimme, Kverneland, Farmet та ін. Головна особливість продукції FKL – наявність унікальних ущільнень для роботи в надзвичайно агресивних та забруднених середовищах. Корпус підшипникової продукції FKL виготовляється з високоміцного чавуну EN-GJS-500-7, що збільшує експлуатаційний термін служби підшипникових вузлів FKL. Висока якість, постійне вдосконалення технологічного процесу та оптимальна ціна — важливі переваги продукції FKL.

Співвідношення ціни та європейської якості отримали заслужене схвалення від клієнтів компанії FKL UKRAINE. Надійність підшипників та підшипникових вузлів FKL високо оцінили провідні виробники вітчизняної сільськогосподарської техніки – ТОВ Агромаш-Калина, ТОВ Краснянське СП Агромаш, ПАТ Ельворті (Червона Зірка), ПАТ Уманьфермаш, ТОВ Красилівагромаш, ТОВ АК Фаворит, ТОВ НВП Білоцерківмаз, ПП ВФ Полімашпроект, ТОВ АРК-ГРУП, ТОВ Арлан, ВК Технополь. Співпрацюючи з компанією FKL UKRAINE, Ви отримуєте компетентного і професійного партнера, а використання підшипників та підшипникових вузлів FKL збільшить термін служби Вашої продукції!

DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED