Корисні новини

День поля – УКАБ Агротехнології 2023

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з агенцією UCABevent провели масштабну польову подію – «УКАБ Агротехнології 2023». Подія зібрала близько 1500 гостей та учасників з різних куточків України.

Тест-драйв агрегатів вітчизняних та міжнародних виробників, котрий відбувався в декілька етапів протягом двох днів відповідно до погодних умов, випробовували: зернозбиральні комбайни, навігаційні системи, самохідні та причіпні обприскувачі, глибокорозпушувачі, розкидачі мінеральних добрив, агрегати strip-till, плуги, дискові борони, дисколапові агрегати, агрегати для догляду за ґрунтом та закриття вологи, культиватор для смугового обробітку ґрунту, лущильники, сівалки точного висіву, зернові сівалки та посівні комплекси.

Компанія ФКЛ Україна прийняла активну участь в цьому заході, представивши головні напрямки своєї діяльності: продаж підшипників та прикотуючих коліс до сільськогосподарської техніки. За два дні провели велику кількість зустрічей з відвідувачами та учасниками, кожен мав змогу отримати вичерпну інформацію про продукти FKL та OTICO, і знайти той продукт, який підійде саме до його техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *