Корисні новини

Підшипник SL 5316-2T – каталожний номер 188-001V

Існує велика кількість різновидів посівних агрегатів, які призначені для роботи в тих або інших умовах. Для посіву зернових культур часто застосовуються сівалки обладнані дисковими сошниками. Сучасні вузли забезпечують стабільні показники рівномірності та глибини висіву в різних умовах.

Великий вплив на рівномірність роботи дискових сошників справляє якість встановлених підшипників. Враховуючи надважкі умови експлуатації техніки в сільському господарстві, перспективи довготривалого терміну експлуатації стандартних підшипників кочення вкрай обмежені. Усвідомлюючи цей факт, інженери заводу FKL працюють над розробкою та вдосконаленням підшипників для конкретних областей застосування.

Різноманітні типи навантажень, які одночасно діють на підшипники дисків сошників, вимагають особливого підходу до проектування, для забезпечення надійності при компактних розмірах.

Агрегати рухаються з робочою швидкістю до 18 км/год по нерівній поверхні, витримуючи удари твердих часток різного розміру. Крім того, диски розташовані під кутом до напрямку руху, що призводить до дії високих осьових навантажень. Зважаючи на це, стає очевидним, що від надійності та якості підшипників залежать основні показники ефективності в сільському господарстві: швидкість обробітку, витрати пального, витрати на технічне обслуговування та готовність машин до експлуатації.

Не менш важливим є і захист підшипника від дії пилу, вологи, бруду та корозійно-активних добрив.

Подшипник 188-001V (Great Plains)

Розроблені спеціально для використання в посівній техніці – підшипники SL 5316-2T, каталожні номери:

  • 188-001V;
  • AA205DD;
  • 40-172.

Виконані як однорядний радіально-упорний кульковий підшипник з кутом контакту 25° (здатні витримувати великі осьові та радіальні навантаження), з інноваційною системою захисту.

Деталь з листової сталі захищає подвійне манжетне ущільнення від грубих часток, та утворює з ним лабіринт. Таке компонування дозволяє забезпечити надійний захист при швидкості обертання до 1500 об/хв, без перегріву підшипника.

За результатами випробувань, ця система герметизації довела свою високу ефективність в екстремальних умовах експлуатації.

Підшипник заповнений спеціальним консистентним мастилом, розрахованим на весь термін експлуатації. Незважаючи на інтенсивне використання, ця функція робить непотрібним будь-яке подальше обслуговування, заощаджуючи час та кошти, а також захищаючи навколишнє середовище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *