Корисні новини

Успішно завершилася Десята Ювілейна Виставка «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» 2020 року

Величезна подяка всім, хто прийняв рішення брати участь в цьому році. Велике задоволення перебувати серед однодумців: компаній початківців, монстрів на ринку, і просто чудових людей. Наші провідні менеджери отримали незамінний досвід і щире задоволення від спілкування і нових знайомств. Тому сьогодні хочемо висловити подяку і їм особисто, за працю і повну самовіддачу.

Пані Ольга

Прикрасила своєю чарівною посмішкою кожен міліметр виставкового залу. За що їй, звичайно, окрема подяка. Крім неймовірного шарму, Ольга також є висококласним фахівцем в області продукції FKL і завжди твердо відстоює інноваційні технології та нові принципи розробки. Підійшовши до неї з будь-яким питанням можете сміливо очікувати детального аналізу, чіткої відповіді і того що Ольга точно не залишить Вас без уваги.

Пан Олександр

Друг, товариш і просто відмінний фахівець. З Олександром Ви завжди відчуєте себе, як то кажуть: «в своїй тарілці». Ми дуже цінуємо людей, які вміють викликати прихильність до себе і проявити щиру турботу про клієнта. Олександр є саме таким менеджером, за що ми всі його щиро любимо та поважаємо.

Пан Дмитро

Синонім слова професіонал. Людина з міцними нервами, добрим серцем, чуйним розумом і приємним голосом. Ось такий симбіоз позитивних якостей і подарував нам одного з провідних менеджерів компанії FKL. Дмитру підвладні найважчі, а часом і конфліктні завдання. Спасибі йому за те, що при будь-яких обставинах він зберігає тверезість думки і націленість на результат. Поруч з ним завжди відчувається надійність і впевненість.

Загалом, без зайвих слів, наші менеджери – найкращі! І завдяки виставці «Зернові ТЕХНОЛОГІЇ» 2020 у Вас була можливість переконатися в цьому особисто.

Окрема подяка організаторам виставки. Спасибі за те, що кожен рік не схожий на попередній і рух завжди тільки вперед. Це було чудове закінчення зими і початок агропромислового року. До зустрічі у 2021ому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *