Корисні новини

AGROEXPO 2021

AgroExpo 2021 – це міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, яка відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок. Проводитиметься 29.09.2021 – 02.10.2021р. у м.Кропивницький, вул. Перша Виставкова, 8.

Основну частину учасників виставки AgroExpo складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки, обладнання та запчастин, які представлятимуть останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору.

Цього року компанія «ФКЛ-Україна», що є ексклюзивним дистрибьютором продукції провідних європейських виробників FKL та OTICO, традиційно прийматиме участь у виставці.

Відвідавши стенд «ФКЛ-Україна» на виставці, Ви зможете ознайомитись з усім спектром продукції, яку виготовляють заводи FKL та OTICO. Фахівці компанії порадять, де та в яких умовах краще використовувати різні типи підшипників та прикотуючих коліс, проконсультують, завдяки чому відбувається збільшення міжсервісного інтервалу та підвищення продуктивності.

Крім цього, буде можливість побачити продукцію представлену нашою компанією на агрегатах низки закордонних і вітчизняних виробників техніки, в тому числі і на польовій демонстрації, та оцінити їх високу якість та надійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *