Корисні новини

Відвідайте наш стенд

Компанія “ФКЛ Україна” є участником міжнародної агропромислової виставки “AgroExpo 2021”.
Час проведення виставки: з 29 вересня по 2 жовтня 2021 р.
Місце проведення виставки: вул. Перша Виставкова, 8, м. Кропивницький, Кіровоградська область, Україна.
Стенд компанії “ФКЛ Україна” – B2/2.
На ключовій міжнародній виставці “AgroExpo 2021” компанія “ФКЛ Україна” представить широкий асортимент підшипників, підшипникових вузлів та ступиць FKL(Сербія), а також прикотуючих колес та бандажів OTICO (Франція).
Високоякісна продукція європейських заводів “FKL” і “OTICO” вже знайшла своє застосування у багатьох світових виробників сільськогосподарської техніки, а зараз активно впроваджується українськими підприємствами при виробництві сільгосподарської техніки в Україні.
Компанія “ФКЛ Україна” зробить відвідування стенду B2/2 максимально комфортним і інформативним для клієнтів, саме тому всі дні виставки на нашому стенді будуть присутні представники заводів “FKL” і “OTICO”.

Шановні гості виставки!
Будемо раді бачити Вас. В неформальній обстановці Ви зможете обговорити будь-які технічні питання стосовно продукції FKL та OTICO, технологій і новинок, освоєних за останній час, а також задати питання, щодо комплексних рішень і співпраці двох заводів для отримання оптимального результату. А розповісти нам є про що, так як за останній рік компанія “ФКЛ Україна” значно розширила лінійку пропонованої продукції й отримала довіру багатьох аграрних компаній, господарств та підприємств в Україні.
Не пропустіть можливість відвідати міжнародну агропромислову виставку “AgroExpo 2021”, стенд B2/2!
До зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *