Корисні новини

Агро2020 Як це було

Нещодавно ми мали змогу бути залученими до однієї з найвизначніших подій у Світі агропромисловості. Хочемо поділитися з Вами враженнями від виставки Агро2020, де ми представляли продукцію всесвітньо відомих брендів FKL та OTICO.

Головною відзнакою виставки цього року стала можливість, попри всі труднощі, зустрітися з Вами у Києві на ВДНГ, а також провести низку плідних перемовин і отримати нові враження від здобутків наших колег та партнерів. Масштаби виставки були помітно зменшені, у порівнянні з минулим роком, проте кожен зміг на 100% зарекомендувати себе та свій бренд з найкращого боку.

FKL не став виключенням, ми привезли з собою багато видів продукції, зокрема вже відомі та перевірені часом і якістю підшипники, маточини і корпуси марки FKL, а також новинку цього року – колеса та бандажі французького бренду OTICO, що так само не залишили байдужими до себе відвідувачів виставки.

На завершення хочемо подякувати організаторам виставки за плідну працю та щиру увагу до кожного учасника. А всім колегам та гостям виставки, що були з нами протягом усієї події, кажемо велике дякую за увагу і до нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *