Корисні новини

Запрошуємо на виставку AgroExpo-2020

Дорогі друзі, запрошуємо Вас приєднатися разом з нами до всеукраїнської агропромислової виставки «AgroExpo-2020», що відбудеться вже наприкінці вересня у місті Кропивницькому (Кіровоград). До цього дійства вже традиційно залучені найкращі представники виробників агропромислової техніки та обладнання.

Спеціальні та розважальні заходи, бізнес-форуми, консультації та конференції – це лише невеликий спектр майбутніх заходів, що планують організатори виставки. Ми в свою чергу також охоче плануємо порадувати Вас новинками серед підшипників та забезпечити всією необхідною інформацією щодо продукції FKL. Наші менеджері готові поділитися своїми знаннями та досвідом, аби Ви змогли дізнатися для себе дещо нове та корисне.

Зокрема, колеса та бандажі від компанії OTICO, чиїм офіційним дистриб’ютором ми нещодавно стали, вже здобули своїх перших шанувальників на українському ринку та впевнено рухаються вгору за новими перемогами. Ми щиро чекаємо на зустріч із Вами та сподіваємося на взаємну та плідну працю, що принесе обопільну користь і приємні емоції.

До зустрічі на «AgroExpo-2020» з 30 вересня по 3 жовтня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *