Корисні новини

Виставка АГРО 2020

На превелику радість повідомляємо Вам, що 32-га міжнародна виставка АГРО 2020 все ж таки відбудеться цього року і буде проходити на території Національного комплексу «Експоцентр України» – ВДНГ. Офіційне відкриття виставки заплановано на 11 серпня о 12:00. На виставці буде представлено безліч приголомшливих новинок в сфері сільськогосподарської техніки та обладнання, а також, розташовані під тентом, представники найбільш високопродуктивних порід худоби (коні, вівці, кози, свині, птиця і велика рогата худоба).

На початку 2020 року компанія FKL стала офіційним дистриб’ютором продукції OTICO на території України. Тому чекаємо з нетерпінням можливості провести для Вас презентацію світового французького бренду техніки і обладнання для сільського господарства. На цю виставку ми зібрали набагато більше видів відомих підшипників від FKL, а також безліч проривних новинок в області сільгосптехніки від брендів FKL та OTICO.

Ми старанно і з нетерпінням готуємося до зустрічі з Вами. Постійні візитери виставки вже знайомі з нашими менеджерами і знають, що вони завжди заряджені детальною інформацією про представлену продукцію і невичерпним позитивом у спілкуванні. До них Ви можете звернутися з будь-яким питанням і отримати професійну консультацію щодо будь-якої теми виставки, що Вас зацікавить.

До скорої зустрічі на виставці Агро 2020!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *