Корисні новини

ФКЛ Україна запрошує — «АгроВесна 2022»

ФКЛ Україна радо запрошує Вас на відкриття аграрного сезону на виставковій події «АгроВесна 2022», що відбудеться 15-17 лютого 2022 року у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

«АгроВесна» – це загальна назва трьох міжнародних виставок: «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика», які розпочинають аграрний сезон та збирають фахівців з усієї України.

Виставка являє собою маштабний захід:
Понад 16 000 кв.м виставкової площі для близько 300 провідних компаній та 7 міжнародних експозицій: національні експозиції Австрії, Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції та колективна експозиція Туреччини.

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України пов’язаних з виробництвом, зберіганням, переробкою та транспортуванням зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

На виставці будуть широко представлені техніка та запчастини: ФКЛ Україна, JCB, Horsch Україна, Klydon, Pottinger Україна, Агрітек, Агро-Темп, Агротехсоюз, Агсолко, Бердянські жниварки, Богуславська сільгосптехніка, Егрітек, Ерідон Тех, Завод Кобзаренко, Захід-Агро-Техніка, Констракшн машинері, Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш», Ландтехтрейд, Оріхівсільмаш, Українська Овочева компанія, ФарміЛенд та інші.

«Agro Animal Show» – захід, що спрямований на просування сучасних технологій в галузі тваринництва та птахівництва, є унікальним інформаційним та торговельним майданчиком, місцем зустрічі фахівців галузі.
Всі, хто професійно займаються тваринництвом і птахівництвом, можуть ознайомитися з широким спектром продукції: технікою та обладнанням для утримання та годівлі, технологіями гноєвидалення та утилізації відходів, кормами, ветеринарними препаратами, засобами діагностики, генетичним матеріалом тощо.

Серед учасників:
Asserva, Axiom, Big Dutchman, Bioret Agri, Breeders, De Laval, Hog Slat, Skov, Schauer Agrotronic GmbH, Агротех Консалт, Бізарт, Біохем Україна, Велфарм, Ветсинтез, Генетична компанія PIC, Делтавіт, Достофарм, Кронос, Караванський завод кормових дріжджів, Компанія Ензим, Мегакорм, Мілкрайт, Скіолд Україна та інші.

«Фрукти. Овочі. Логістика» – це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

Серед учасників:
Кліома Сервіс, ЛІСТ, Професійний інтенсивний розплідник родини Маценко, Сорока І. Ф., Тирас, Українська овочева компанія та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *