Корисні новини

FKL UKRAINE Наш з Вами 2020

За минулий 2020 рік ми черговий раз підтвердили, що відповідаємо амбіційній назві – FKL UKRAINE!

У нашої команди завжди напоготові великий спектр рішень, здатний задовольнити будь-які потреби клієнтів. Ми працюємо в багатьох регіонах України: Луцьк, Київ, Дніпро, Ковель, Кропивницький, Умань, Кременчук.

Одне з глобальних завдань, над яким ми працювали весь рік — модернізація центрів продажу та обслуговування.

FKL UKRAINE пропонує понад 2500 типорозмірів підшипників, підшипникових вузлів та хрестовин. А для сільськогосподарської галузі було окремо розроблено спеціальну програму FKL.

У цьому році нам пощастило представляти нашу продукцію на виставках: «Зернові технології: GrainExpo 2020»; «Міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо» – Кропивницький; «Агро 2020» – Київ, Україна, Національний комплекс Експоцентр (ВДНГ Київ).

Також цього року було представлено багато новинок від компанії ОТІCО, чиїм офіційним дистриб’ютором ми стали на початку року.

ОТІCО – визнаний лідер розробки агрономічних рішень в Європі. Запорукою цьому стали інноваційні розробки науково-дослідного центру і застосування технології Farmflex, яка не має аналогів в світі.

Продукція розробляється і випробовується в тісній співпраці з провідними виробниками сільськогосподарської техніки, забезпечуючи регулярне розміщення своєї продукції в форматі OEM: AMAZONE, VADERSTAD, HORSCH, RABE, KUHN, KONGSKILDE

ОТІCО пропонує найширшу і багатоцільову гаму коліс та гумових котків, як “стандартних”, так і “на замовлення”.

Величезне дякую всім і кожному, хто весь цей рік був з нами. Нашим незамінним менеджерам. Це люди, які вміють працювати в будь-яких умовах, за будь-яких обставин і в незалежності від ситуації завжди залишаються професіоналами, вміють отримувати задоволення від своєї роботи і ділитися позитивом з усіма навколо. Дякуємо Вам за те, що Ви є!

І звичайно ж Вам, дорогі партнери і клієнти FKL, на нас чекають ще довгі роки спільної роботи, нових відкриттів та звершень. Але для того, щоб радіти майбутньому, потрібно вміти цінувати минуле. Ми дякуємо всім за цей приголомшливий рік. До зустрічі у 2021!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *