Корисні новини

Підсумки АгроВесни 2021

Ось і добігла кінця перша і досить вагома для нас подія в цьому році – виставка «АгроВесна 2021».

Захід всеукраїнського масштабу заслуговував на велику та пильну увагу всіх, хто близький до сільськогосподарської галузі та агротехнічного виробництва.

Виставка проходила на території Міжнародного виставкового центру в Києві. Там, серед колег, партнерів і конкурентів, розташувався стенд компаній FKL та OTICO.

Виставка тривала всього 3 дні, але на нашу скромну думку, користь та успіх, які приніс з собою цей тиждень, можна порівняти з місяцем наполегливої ​​праці. Так, у зв’язку з обмеженнями і неспокійною ситуацією, які приніс карантин, на виставці не було так багато людей, як ми звикли бачити, приїжджаючи до Києва. Однак це абсолютно не знизило темп розвитку подій, кількість нових знайомств та важливих угод.

Нехай на цей раз нас було менше, але кожен, хто рішуче переступив поріг виставки, не дивлячись на лютий мороз і грізний вірус, був сповнений рішучості, свіжих ідей і не втрачав гарного настрою.

В цьому році, як і в попередньому, крім підшипників, маточин і корпусів FKL, ми представляли продукцію компанії OTICO – колеса та бандажі для сільськогосподарського обладнання. Приємно помічати все більшу зацікавленість нашим французьким виробником. Якість і довговічність коліс OTICO надають їм відчутну перевагу над конкурентами, а ми в свою чергу, намагаємося якомога глибше занурити всіх, кого цікавить даний продукт, в його приємні особливості та неабиякі властивості.

Ми щиро вдячні Вам за щорічний незгасаючий інтерес до FKL, який з року в рік намагаємося підтримувати свіжими новинками і постійним професійним ростом наших менеджерів. Кожне виконане замовлення, кожне вдале знайомство на виставці, кожен задоволений клієнт, все це заслуга їх наполегливої праці та Вашої пильної уваги.

Були дуже раді знову побачити знайомі обличчя і поспілкуватися з новими клієнтами, та й просто добре провести час серед однодумців. Дякуємо за зустріч, з нетерпінням чекаємо нових!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *