Корисні новини

Завод OTICO

Компанія ФКЛ Україна на початку 2020 року стала ексклюзивним дистриб’ютором продукції французького заводу OTICO.

Завод і основне виробництво знаходяться недалеко від Парижа, в Шармельзоні. На його території розташовані всі основні етапи розробки і виробництва нової продукції, включаючи лабораторії та науково-дослідний центр. Крім того, вдале розміщення заводу в самому центрі вирощування злакових культур, дає можливість проводити випробування нових зразків на полях партнерів-фермерів.

Бренд OTICO користується заслуженою повагою від великої кількості світових виробників сільськогосподарської техніки. Напівпневматичні колеса, розробляються на заводі компанії і виробляються ще з 1971 року і не один раз були відзначені, як кращі зразки продукції на світовому ринку. Якісна продукція і обслуговування клієнтів, а також щира відданість справі ставлять компанію в один ряд з кращими світовими виробниками.

Для максимально якісного продукту, у виробництві використовується тільки сировина перевірених європейських постачальників. Таким чином зберігається бездоганна якість продукції в мінімальний термін. У 2019 було вироблено 719 тис. шин і коліс. Щотижня на заводі обробляється від 70 до 80 тон каучуку, з якого надалі виходить близько 15 тис. Коліс і 120-150 котків.

Високоякісні гумові суміші, розроблені компанією OTICO, радують якістю служби у всіх кліматичних умовах, без винятку. Велика кількість продукції, що виготовляється за технологіями FARMFLEX, представлена ​​на 5 континентах. За час роботи компанії було отримано 45 міжнародних патентів, що є найкращим доказом досвіду і професіоналізму науково-дослідницької команди.

Персонал, що трудиться на заводі – це відмінні фахівці, які займаються безпосередньою збіркою коліс і ретельною перевіркою всіх його окремих компонентів. Пильна увага до найменших деталей спрямовані на впевненість споживача в незмінній і непохитній якості кожного колеса і навіть найменшої деталі.

Навігація записів

← Попередній Запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *